Co se mi v poslední době událo

4. červenec 2013 | 11.10 |

1. Byla jsem na svojí první brigádě (pokud nepočítám londýn), já vím že v 19 letech je trochu pozdě, ale nikdy dřív mi nic nevyšlo (vždy jsem měla plný prázdniny výletů). Dělala jsem vychovatelku na škole v přírodě, hlídala jsem děti z 4. třídy. Usoudila jsem, že jsem nejspíš udělala dobře, když jsem se rozhodla být ekonomkou a né učitelkou na základce. Přeci jenom některé děti jsou nezvladatelné. Ale práce to byla skvělá a myslím, že když se naskytne příležitost tak si to ráda zopakuju.

2. Jsem přijat na vysokou školu. I když při zápisu jsem byla dost zmatená, protože škola pouze zveřejnila hranici na internetu, ale psaní domu neposlali (všichnií ostatní vždy napíšou). Když jsem tam přišla tak po mě slečna chtěla fotku (sakra jak jsem tohle mohla vědět), bylo to napsané na internetu, ale já to jaksi přehlédla. Takže jsem si v praze musela dělat fotku. Nestát vedle mě ten pán co mi ochotně řekl kde si můžu fotku udělat (naštěstí to bylo hned naproti), tak se v té praze asi stratím :). Nakonec jsem se tedy uspěšně zapsala a rychle vypadla.

3. Stěhuji se. Ano po pracném přemlouvání přítele se stěhujem blíž k Praze. Dalo to hromadu práce, protože nejsnadší by bylo, kdybych šla na vysokou do Ústí, ale mě se tam prostě nechtělo. Nakonec to tedy prošlo a vypadá to, že spokojení jsou všichni.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Co se mi v poslední době událo tlapka 04. 07. 2013 - 12:51
RE(2x): Co se mi v poslední době událo kopretinka-paja 07. 07. 2013 - 23:16