Testování Vanish Oxi Action s trnd.cz

16. červenec 2013 | 13.13 |

 I když jsem z počátku nevěřila, že něco takového jako http://www.trnd.com/cz/ může existovat aniž by to nebyl podvod, rozhodla jsem se to zkusit. Za zkoušku přece nic nedáte. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se zapojila do projektu Vanish Oxi Action a byla jsem vybrána jako jedna z 2000 trnd-partnerek, které budou testovat Vanish. Za nedlouho pak na poštu dorazil balíček, který jsem bohužel musela prodloužit, protože jsem zrovna byla u rodičů (to stěhování je hrozné, pořád pendluju mezi rodiči a přítelem). 12.7. se mi konečně povedlo vyzvednout balík. A toto na mě čekalo. 

Tato obrovská krabice. Nikdy v životě jsem nedostala tak velký balík.

1

Jako první po otevření se mi naskytl tento poghled. Kde byl dopis od trnd a letáčky.

2

Toto je složení celého balíčku, kdy vzorky a dávkovací odměrka a lžíce byly vždy po 17 kusech a  jednou velká balení . Ještě tam byla brožurka pro mě a dotazníky.

3

 Do teď jsem stihla rozdat pár vzorků a vyplnit nějaké dotazníčky. A pořádně testovat budu moci až příští týden až pojedu domu. Sice je trochu problém se zapojením pračky kvůli rekonstrukci, ale Vanish je vhodný i na namáčení, což si myslím že je pro mě ideální. Takže vám poté napíši jaký jsem měla úspěch. A maminka slíbila, že se svým vzorkem vypere tátovy montérky a nafotí to, na čemž si myslím, že bude účinnost vanishe vidět nejvíc.

Ps: Omlouvát se z fotky neměla jsem foťák tak jsou foceny mobilem, ale od příště budou vždy foťákem.

Cteli by jste se zapojit do následujících projektů? Pokud ano zde se můžete zaregistrovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Testování Vanish Oxi Action s trnd.cz garbage®blbne.cz 16. 07. 2013 - 19:15
RE(2x): Testování Vanish Oxi Action s trnd.cz kopretinka-paja 16. 07. 2013 - 21:49