Dva skauti

2. září 2014 | 20.22 |

 V našem domě jsme již dva skauti. Zatím co můj přítel se jako dítě učil morseovku, uzle a další skautské věci, já bych v přírodě nenasbírala ani houby. Do lesa jsem sice chodila, ale obava, že bych nás oba otrávila je silnější než chuť na obalovanou bedlu. Tak jak se to stalo, že je ze mě skaut? Je to již podruhé co jsem se díky DM stala DM skautem.

Poprvé jsem byla skautem, když se testoval Balea balzám na rty s třešní. Tento balzám je dobrý a krásně voní, ale nejspíš si ho nekoupím, protože už mám jiné favority. Mým posledním favoritem se stalo máslo na rty od Labello s příchutí vanilky a makadamie (chtěla jsem karamel, ale bohužel ho neměli :( ). Tento balzám u nás sice nejde koupit, ale koupila jsem si dva a ty mi snad nějakou chvíli vydrží.

Podruhé jsem se skautem stala dnes. Měla jsem štěstí a dostala jsem se mezi ty kteří testují Balea čistící ubrousky s vůní grapefruitu. Z tohoto skauta jsem nadšená více, protože mi ukázal produkt, který si v budoucnu nejspíše koupím. Nebudu si je sice kupovat běžně, protože preferuji micelární vody, ale na cesty jsou tyto ubrousky jako dělané. Bonusem k tomuto skvěle vymyšlenému produktu je jeho úžasná vůně, která mě úplně nadchla.

 Třeba bude ještě někdy příležitost a já si opět zaskautuji, ale i kdyby nebyla tak stejně budu v DM ráda nakupovat :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře